خدمات کامپیوتر

 

تعمیر کامپیوتر , پشتیبانی شبکه،راه اندازی شبکه ،

،نصب ویندوز ، ویروس کشی ، تعمیر کامپیوتر ، عیب یابی و …

 

شرکت خدمات کامپیوتری بروزسافت  در ارائه خدمات کامپیوتری و پشتیبانی شبکه و تعمیر کامپیوتر با بهره مندی از کارشناسان مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

خدمات پشتیبانی شبکه

برخی از شرکت هایی که در زمینه شبکه فعالیت می کنند مسئولیت های محدودی قبول می کنند و یا ممکن است در زمینه های ابتدایی تر خدمات پشتیبانی ارائه دهند. برخی هم هستند که بعد از پیاده سازی هیچگونه مسئولیتی بر عهده نمی گیرند و در زمان بروز مشکل زیر ساخت شبکه سازمانی را که برای آن شبکه راه اندازی کرده اند را تنها می گذارند. در این بین شرکت هایی وجود دارند که بعد از پیاده سازی شبکه ، مدیریت و نگهداری آن را نیز در هر زمینه ای به عهده می گیرند که از جمله این شرکت ها می توان از واحد فناوری اطلاعات بروز سافت نام برد.

 

تعمیر کامپیوتر در شهرک شمس اباد

 

واحد فناوری اطلاعات بروز سافت

این شرکت یکی از زیر مجموعه های شرکت بروز سافت می باشد که در زمینه سخت افزار ، نرم افزار و شبکه های کامپیوتری فعالیت می نماید. واحد فناوری اطلاعات بروز سافت با جذب و بهره گیری از متخصصان تمامی شاخه های علوم کامپیوتر آماده خدمت رسانی به سازمان ها و شرکت های اداری ، تجاری و صنعتی می باشد .

 

خدمات ما : پشتیبانی شبکه ، عیب یابی شبکه ، نگهداری شبکه ، پشتیبانی کامپیوتر، تعمیر کامپیوتر، ارتقای کامپیوتر های قدیمی، نصب ویندوز و آنتی ویروس ، نصب نرم افزار، نصب مودم،  بازیابی اطلاعات ،عیب یابی سخت افزاری و نرم افزاری  و تعمیر کامپیوتر در شهرک شمس اباد بصورت حضوری و . . .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به پشتیبانی , خدمات و محاسبه قیمت ها و مشاوره رایگان با مسئولان مجرب بروز سافت با ما در تماس باشید .

تلفن تماس : 00989124953460

 

 

0 0 رأی
Article Rating
مشترک شوید
مطلع شدن از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنت ها