کولرمستر از نسخه سفید کیس MasterCase H500P رونمایی کرد

broozsoft.com

کولرمستر از نسخه سفید کیس MasterCase H500P رونمایی کرد

کولرمستر یک نسخه جدید از کیس MasterCase H500P  معرفی کرد. این نسخه جدید Mesh White نام دارد و همان‌طور که از اسم آن معلوم است دارای  رنگ سفید و دارای پنل جلویی توری است. این نسخه جدید نیز از  یک جفت فن RGB بسیار بزرگ و در کناری ساخته شده از شیشه گرما دیده بهره می‌برد.

بدنه ی این کیس از فولاد ضد زنگ و پلاستیک ساخته شده و دارای ابعاد 544x242x542 میلی متر است.

H500P از مادربردهایی با ابعاد حداکثر 12×10.7 اینچ و کارت‌های گرافیک با طول حداکثر 412 میلی متر پشتیبانی می‌کند. پنل یا در بغل سمت چپ و همچنین پنل جلو این کیس از شیشه گرما دیده ساخته شده است. در دیگر آن فلزی است.

MasterCase H500P

9 شکاف از شیشه گرما دیده در کنار این کیس توسعه قرار دارد که 7 تای آن معمولی و 2 شکاف به صورت عمودی است. با استفاده از کابل افزاینده (رایزر) می‌توان دو کارت گرافیک را به صورت عمودی نصب کرد. محفظه پاور دارای دو جایگاه نصب 3.5 اینچی و دو جایگاه 2.5 است ، حداکثر می‌توان 5 درایو 2.5 اینچی نصب کرد. تعدادی از جایگاه‌های 2.5 اینچی پشت سینی مادربرد تعبیه شده‌اند.
این کیس Mid-tower (نیمه ایستاده) از قبل به یک جفت فن RGB بسیار بزرگ 200 میلی متری و یک فن 140 میلی مجهز است. این کیس حداکثر از هفت عدد فن 120 یا 140 میلی متری یا تا چهار فن 200 میلی متری پشتیبانی می‌کند. همچنین در جلو یا سقف کیس امکان نصب رادیاتور تا 360 میلی متری وجود دارد. امکان نصب کولرهای بادی با ارتفاع تا 190 میلی متر نیزدارد.

این کیس دارای یک جفت درگاه USB 3.0 و یک جفت USB 2.0 است فن‌های RGB این کیس با فناوری‌های شخصی سازی و هماهنگ سازی رایج چون Asus Aura Sync ،Gigabyte RGB Fusion ،Asrock RGB LED و MSI Mystic Ligh سازگاری دارند. همچنین همراه با این کیس یک فن اسپلیتر 3 تایی ارائه می‌شود که با استفاده از آن می‌توان هر سه فن RGB را به یک هدر مادربرد وصل کرد.
نسخه سفید کیس MasterCase H500P از هفته آینده با قیمت 160 یورو روانه بازار می شود.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *