ساخت وطراحی اپلیکیشن موبایل

چگـونه ميتوانم در دنياي بـــزرگ تجارت الکترونيک پيشرو باشم؟
براي موفقيت؛ تنها عظم و اراده کافي نيست. عـلمي و هـدفمند قدم برداريد
از مهمتـرين راهکارهاي ورود به عرصه تجارت الکترونيک ارائه وبسايت و اپليکيشن؛ بمنظور ارتباط و جذب مشتريان جديد است
ولي راه اندازي يک اپليکيشن، چالش هاي بسياري را بدنبال دارد. ما با تبديل وبلاگ يا وبسايت شما به اپليکيشن مسيــر رشـد شما را هموار کرده ايم

ساخت وطراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios برای سیستم ها اندروید و اپل

ممکن است ساخت اپلیکیشن موبایل (mobile application) برای مقاصد متفاوتی باشد و ممکن است طراحی اپلیکیشن موبایل براساس نیاز کاربر مربوطه آن صورت بپذیرد.

برای مثال وقتی یک کاربر جهت ساخت اپلیکیشن موبایل برای سایت نیاز به ساخت آن دارد ابتدا باید بستر سیستم عامل آن را شناسایی کند و سپس اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل نماید. همانطور که قبلا نیز گفته شده طراحی اپلیکیشن موبایل ممکن است بر پایه سیستم عامل اندروید صورت پذیرد که در اینجا باید به ساخت اپلیکیشن اندروید اقدام شود؛ و یا ممکن است ساخت اپلیکیشن موبایل بر مبنای سیستم عامل دیگری مانند iOS و یا هر سیستم عامل دیگری صورت پذیرد. اما در حال حاضر طراحی اپلیکیشن اندروید به دلیل اینکه کاربران سیستم عامل های اندروید در ایران فراگیرتر هستند به مراتب بیشتر از ساخت اپلیکیشن موبایل برای دیگر سیستم عامل هاست.

در نهایت می توان اینگونه عنوان کرد که طراحی اپلیکیشن اندروید نیازمند دارا بودن دانش برنامه نویسی و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری لازم جهت انجام آن می باشد که برای پیاده سازی آن بهتر است یک شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید اقدام به پیاده سازی آن نماید.

شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل و اندروید فراتک در حال حاضر آمادگی پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید،

فروشگاه اینترنتی نرم افزار آندروید، نرم افزار اندروید فروشگاه، نرم افزار فروش اندروید، نرم افزار فروشگاه برای اندروید و ساخت نرم افزار فروشگاهی اندروید را دارد.

شما می توانید با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما بسته به نیاز شما بهترین پیشنهاد را در زمینه پیاده سازی اپلیکیشن اندروید ارائه دهند.

برای اطلاعات بیشتر از صفحات زیر بازدید نمائید:

0 0 رأی
Article Rating
مشترک شوید
مطلع شدن از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنت ها