Nvidia معرفی کارت های گرافیک GTX 2070 و GTX 2080 را با تاخیر معرفی میکند

Nvidia معرفی کارت های گرافیک GTX 2070 و GTX 2080 را با تاخیر معرفی میکند

انظور که گفته می‌شد انویدیا  در ماه مارس جاری و در یکی از نمایشگاه‌هایGDC یا GTC از نسل جدید از کارت‌های گرافیک خود در سری GTX 20 رونمایی می کند اما با خبر امروز که سایت TomsHardware به نقل از یک منبع خبری موثق نوشت که انویدیا فعلاً تمایلی برای معرفی این محصولات را ندارد.

در حالی که علاقمندا‌ن به دنیای کارت‌های گرافیک منتظر بودند در طی یکی دو ماه آینده به نسل جدید از محصولات انویدیا همچون کارت‌های GTX 2070 و GTX 2080دسترسی پیدا کنند

سایت TomsHardware امروز در مقاله ای که منتشر کرد نوشت با توجه به اطلاعاتی که مجود می باشد در دو نمایشگاه GTC و GDC اطلاعاتی از نسل جدید از محصولات انویدیا منتشر نخواهد شد و علاقه‌مندان به این محصولات همچنان باید منتظر باقی بمانند.

براساس این مقاله اطلاعات جدید مربوط به هسته‌های گرافیکی مبتنی بر معماری Turing در این دو کنفرانس بسیار کم خواهد بود.

این سایت در ادامه گزارش خود اعلام کرده است که انویدیا در طی ماه‌های آینده به عرضه کارت‌های گرافیک مبتنی بر معماری Volta ادامه خواهد داد و کاربران حرفه‌ای و تجاری تنها به این محصولات دسترسی خواهند داشت. معماری Ampere نیز در آینده در بخش‌ تولید کارت‌های گرافیک حرفه‌ای و تجاری، جایگزین معماری Voltaخواهد شد.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی سایت، در طی ماه‌های عاطی تنها اطلاعات کمی از معماری Turing اعلام خواهد شد چرا که تولید انبوه این هسته‌های گرافیکی در ماه ژوئن آغاز می‌شود و اولین محصولات مبتنی بر آن در ماه آگوست در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

این منابع خبری همچنین به سایت TomsHardware اعلام کرده اند که دلیل اصلی انویدیا برای ایجاد تاخیر زمانی در معرفی این محصولات جدید، عدم تولید کارت‌های گرافیک جدید و قابل رقابت از سوی AMD است.

0 0 رأی
Article Rating
مشترک شوید
مطلع شدن از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنت ها